Area sales manager

Candidatul ideal:

  • Abilități de comunicare și relaționare cu clienții;
  • Cunoașterea limbii maghiare reprezintă avantaj;
  • Abilități de organizare și planificare a zonei lor deservite;
  • Capacitate rapidă de decizie;
  • Autonomie și automotivare;
  • Persoană activă, dinamică și implicată.

Responsabilități:

  • Menținerea și creșterea vânzărilor produselor companiei;
  • Atingerea obiectivelor stabilite pentru zona deservită;
  • Stabilirea, menținerea și extinderea bazei de clienți;
  • Servirea nevoilor clienților existenți;
  • Creșterea oportunităților de afaceri prin diferite rute către piață;
  • Recrutarea și instruirea personalului clienților prin promovarea produselor;
  • Dezvoltarea strategiilor de vânzare și stabilirea obiectivelor;
  • Colectarea feed-back-ului clienților și a studiilor de piață;
  • Raportarea către superiori;
  • Prospectarea permanentă a concurenței.

Beneficii:

  • Salariu compus din parte fixă și variabilă;
  • Mașină de serviciu, laptop, telefon;
  • Asigurare medicală;
  • Prime de Paști, Crăciun, alte ocazii.

Despre companie:

Clientul nostru este unul dintre principalii jucători de pe piața materialelor de construcții și a finisajelor.

Trimite CV-ul la adresa: office@corporactive.ro

CorporActive Consulting pune la dispoziția clienților cât și a candidaților o bază mare de soluții pentru dezvoltare profesională și personală.